Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Rize
Servisjoy Rize'de Russell Hobbs mutfak robotu arızası ve servis hattı
Russell Hobbs mutfak robotu garantideyse onu kimseye açtırmayın; Rize için nereye gideceğinizi Russell Hobbs hattı söyler.

Rize Russell Hobbs mutfak robotu belirtileri
Hatta derdinizi bu sözcüklerle anlatın.
- 1Motor uğulduyor, bıçak yerinde duruyor
- 2Hazne yerinde, buna rağmen cihaz açılmıyor
- 3Hız ayarını çevirmenin hiçbir etkisi yok
- 4Hazne tabanından sıvı akıyor
- 5Kısa süre çalışınca bile motordan koku geliyor
- 6Çalışırken titreyip gürültü yapıyor
- 7Çalışırken bir anda sesi kesiliyor
- 8Başlatma tuşuna basılıyor, motor kıpırdamıyor
Russell Hobbs blender'ın haznesinden sızan su çoğunlukla bıçağın altındaki contadan gelir; yeni conta takılırken bıçağın yatağına da bakılır. Motor aşırı ısınıyorsa aleti çalıştırmayı kesin ve üreticinin servisini arayın. Pek çok şikâyet, hazne boşaltılıp süzgeç temizlenince ve kablo yoklanınca kendiliğinden geçer. Onarım için doğru kapı üreticinin hattıdır.
Bu sayfa derdinizi anlamanıza yardım eder: neler görüldüğü, olası sebepler ve evde bakım. Onarım için nereye gideceğinizi ise markanın hattı belirler.
Üretici servisinin baktığı yerler
Hattı ararken aklınızdaki şüpheliyi de söyleyebilirsiniz.
- Motor ve kömürler
- Güç aktaran kaplin ve dişliler
- Güvenlik kilidi ve hız düğmesi
- Bıçak altı contası ile sızıntı noktaları
Russell Hobbs: diğer aletler
Kartlarda her aletin en çok görülen üç derdi var.
-

Russell Hobbs Kahve makinesi
Süt köpürtme borusundan buhar çıkmıyor · Türk kahvesi pişirirken ya taşıyor ya da yarıda kesiliyor · Ekrandaki bir simge ısrarla yanıp sönüyor
-

Russell Hobbs Ütü
Kazan pompası ses vermiyor · Fazla kızıyor; kumaşta parlama ve yanık izi bırakıyor · Kabloyu kıpırdatınca ütü bir açılıp bir kapanıyor
-

Russell Hobbs Airfryer
Açılır açılmaz sigortayı düşürüyor · Alışılmışın dışında ses çıkarıyor · Cihaz ısınmıyor, yiyecek pişmiyor
Rize adresinizden üreticiyi aramak
Aramadan önce yanınıza alacaklarınız.
Elinizde model etiketi ile fatura varsa konuşma rahat geçer. Rize adresinizden aletin nereye gideceğini üreticinin hattı söyler.
Tüketici hakları
Faturanız ile garanti belgeniz el altında dursun: onarım uzadığında ya da arıza geri geldiğinde ilk bakılacak kâğıtlar bunlardır.
Onarılamıyorsa
Elektronik atık sayılan küçük aletlerin yeri çöp kutusu değildir. Rize içinde bu aletleri belediyeye ait noktalar ve elektronik satan mağazaların kutuları alır.
Russell Hobbs servis hattı
Bu numarayı üretici işletir; Servisjoy'a ait değildir.
Bu küçük aletlerin onarımını üreticinin kendi hattı yürütür; Servisjoy bu cihazlar için servis isteği almaz.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Rize için diğer sayfalar
Bu bölgeye ve bu alete ait öteki sayfalar.
-
- Rize: mutfak robotubütün markalar
- Russell Hobbs mutfak robotuülke genelinde
- Rizebeyaz eşya, kombi, klima, televizyon
-
Rize ilçeleri
Sık sorulanlar
Sorunun üstüne dokununca cevabı görürsünüz.
Rize'de Russell Hobbs mutfak robotu için Servisjoy'dan servis isteyebilir miyim?
İstenmez; bu küçük aletlerin onarımını üreticinin kendi hattı yürütür.
Russell Hobbs mutfak robotu için hem onarım hem garanti üreticinin sorumluluğundadır; Rize adresinizdeki alet için Russell Hobbs servis hattını arayın. Numarayı ve nereden alındığını bu sayfada görürsünüz.
Russell Hobbs mutfak robotu garantisi bittiyse yol değişir mi?
Sıra hep aynıdır: önce üreticinin hattı aranır; rakamı aleti inceleyen servis verir.
Rakam yeni bir aletin etiketine yakınsa yeniden almayı da tartabilirsiniz.
Üreticinin hattını Rize adresimden aradığımda neler sorulur?
Önce aletin modeli, ardından Rize adresiniz sorulur.
Aletin Rize içindeki yetkili bir servise mi götürüleceği yoksa kargoyla mı yollanacağı da orada söylenir; bu kararı üretici verir.
Russell Hobbs mutfak robotu en çok hangi arızalarla karşımıza çıkar?
Çoğunlukla şunlar: hazne tabanından sıvı akıyor; kısa süre çalışınca bile motordan koku geliyor; çalışırken titreyip gürültü yapıyor; çalışırken bir anda sesi kesiliyor.
İçiniz rahat olsun, bir kısmı düzenli temizlikle geçer; geçmeyenler için üreticinin servisi var.
Onarımın ne tutacağını kim söyler?
Tutarı aleti inceleyen üretici servisi bildirir.
Garanti sürerken masraf üreticiye düşer; garanti bitmişse rakam incelemeden sonra netleşir, yenisinin fiyatıyla yan yana koyabilirsiniz.
Onarımın garantisini kim verir?
Garantiyi onarımı yapan üretici servisi verir; belgeyi de o düzenler.
Yeni alınmış bir aletin yasal garanti süresi ise fatura tarihinde başlar.