Doğrudan sayfa içeriğine

Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Bingöl

Servisjoy Bingöl'de Russell Hobbs kahve makinesi arızası ve servis hattı

Gücü düşen ya da hiç çalışmayan bir Russell Hobbs kahve makinesi için önce belirtiyi netleştirin; Bingöl adresinize göre yönlendirmeyi Russell Hobbs hattı yapar.

Kahve Makinesi

Bingöl Russell Hobbs kahve makinesi belirtileri

Hatta derdinizi bu sözcüklerle anlatın.

  • 1Ekrandaki bir simge ısrarla yanıp sönüyor
  • 2Pompa ses veriyor ama fincana damla gelmiyor
  • 3Kahve ılık akıyor
  • 4Kahve çok yavaş damlıyor, kireç ikazı yanık
  • 5Makinenin dibinde su toplanıyor
  • 6Değirmen takılıyor, çekirdekler öğütülmeden kalıyor
  • 7Süt köpürtme borusundan buhar çıkmıyor
  • 8Türk kahvesi pişirirken ya taşıyor ya da yarıda kesiliyor

Kahvesi sulu ya da ılık gelen bir Russell Hobbs makinede ilk şüpheli kireçtir. Suyun geçtiği kanallar ve pompanın gücü de sonucu etkiler; ısıtıcıyla sıcaklık algılayıcısının ölçümü üreticinin servisinin işidir. Modelin adı ve derdiniz yanınızdaysa üreticinin hattındaki görüşme kısa sürer. Onarım için doğru kapı üreticinin hattıdır.

Parçayı üreticinin servisi kendi stoğundan takar; parçanın garantisini onarımdan önce ona sorabilirsiniz. Servisjoy bu aletler için servis isteği almaz.

Üretici servisinin baktığı yerler

Hattı ararken aklınızdaki şüpheliyi de söyleyebilirsiniz.

  • Öğütücü ile demleme düzeneği
  • Conta, hortum ve sızıntı noktaları
  • Su kanallarındaki kireç ve pompa basıncı
  • Isıtma bloğu ile ısı sensörü

Bingöl adresinizden üreticiyi aramak

Aramadan önce yanınıza alacaklarınız.

Hattı aradığınızda Bingöl adresinizi sorarlar; aletin yakındaki bir yetkili servise mi, kargoya mı verileceği bu bilgiyle ortaya çıkar. Sonuca üretici karar verir.

Tüketici hakları

Garantinin başlangıcı faturada yazan teslim tarihidir. Garanti içinde aynı arıza tekrar tekrar görülürse onarım yerine değişim isteyebilirsiniz; koşulları garanti belgesinde yazar.

Onarılamıyorsa

Onarılmaya değmeyen bir alet geri dönüşümde yeniden işe yarar; Bingöl genelinde belediyeler ve elektronik mağazaları bu tür aletleri toplar.

Russell Hobbs servis hattı

Bu numarayı üretici işletir; Servisjoy'a ait değildir.

Bu küçük aletlerin onarımını üreticinin kendi hattı yürütür; Servisjoy bu cihazlar için servis isteği almaz.

Marka
Russell Hobbs

Bingöl için diğer sayfalar

Bu bölgeye ve bu alete ait öteki sayfalar.

Sık sorulanlar

Sorunun üstüne dokununca cevabı görürsünüz.

Bingöl'de Russell Hobbs kahve makinesi için Servisjoy'dan servis isteyebilir miyim?

İstenmez; bu küçük aletlerin onarımını üreticinin kendi hattı yürütür.

Russell Hobbs kahve makinesi için hem onarım hem garanti üreticinin sorumluluğundadır; Bingöl adresinizdeki alet için Russell Hobbs servis hattını arayın. Numarayı ve nereden alındığını bu sayfada görürsünüz.

Russell Hobbs kahve makinesi garantisi bittiyse yol değişir mi?

Sıra hep aynıdır: önce üreticinin hattı aranır; rakamı aleti inceleyen servis verir.

Rakam yeni bir aletin etiketine yakınsa yeniden almayı da tartabilirsiniz.

Üreticinin hattını Bingöl adresimden aradığımda neler sorulur?

Önce aletin modeli, ardından Bingöl adresiniz sorulur.

Aletin Bingöl içindeki yetkili bir servise mi götürüleceği yoksa kargoyla mı yollanacağı da orada söylenir; bu kararı üretici verir.

Russell Hobbs kahve makinesi en çok hangi arızalarla karşımıza çıkar?

Çoğunlukla şunlar: süt köpürtme borusundan buhar çıkmıyor; türk kahvesi pişirirken ya taşıyor ya da yarıda kesiliyor; ekrandaki bir simge ısrarla yanıp sönüyor; pompa ses veriyor ama fincana damla gelmiyor.

İçiniz rahat olsun, bir kısmı düzenli temizlikle geçer; geçmeyenler için üreticinin servisi var.

Onarımın ne tutacağını kim söyler?

Tutarı aleti inceleyen üretici servisi bildirir.

Garanti sürerken masraf üreticiye düşer; garanti bitmişse rakam incelemeden sonra netleşir, yenisinin fiyatıyla yan yana koyabilirsiniz.

Onarımın garantisini kim verir?

Garantiyi onarımı yapan üretici servisi verir; belgeyi de o düzenler.

Yeni alınmış bir aletin yasal garanti süresi ise fatura tarihinde başlar.