Küçük ev aleti · Russell Hobbs · Antalya
Servisjoy Antalya'da Russell Hobbs mutfak robotu arızası ve servis hattı
Russell Hobbs mutfak robotu sorunlarının bir kısmı düzenli bakımla geçer, içiniz rahat olsun. Geçmezse Antalya adresinizle Russell Hobbs hattını arayın.

Antalya Russell Hobbs mutfak robotu belirtileri
Hatta derdinizi bu sözcüklerle anlatın.
- 1Motor uğulduyor, bıçak yerinde duruyor
- 2Hazne yerinde, buna rağmen cihaz açılmıyor
- 3Hız ayarını çevirmenin hiçbir etkisi yok
- 4Hazne tabanından sıvı akıyor
- 5Kısa süre çalışınca bile motordan koku geliyor
- 6Çalışırken titreyip gürültü yapıyor
- 7Çalışırken bir anda sesi kesiliyor
- 8Başlatma tuşuna basılıyor, motor kıpırdamıyor
Russell Hobbs blender'ın haznesinden sızan su çoğunlukla bıçağın altındaki contadan gelir; yeni conta takılırken bıçağın yatağına da bakılır. Motor aşırı ısınıyorsa aleti çalıştırmayı kesin ve üreticinin servisini arayın. Pek çok şikâyet, hazne boşaltılıp süzgeç temizlenince ve kablo yoklanınca kendiliğinden geçer. Onarım için doğru kapı üreticinin hattıdır.
Bu sayfa derdinizi anlamanıza yardım eder: neler görüldüğü, olası sebepler ve evde bakım. Onarım için nereye gideceğinizi ise markanın hattı belirler.
Üretici servisinin baktığı yerler
Hattı ararken aklınızdaki şüpheliyi de söyleyebilirsiniz.
- Güvenlik kilidi ve hız düğmesi
- Bıçak altı contası ile sızıntı noktaları
- Motor ve kömürler
- Güç aktaran kaplin ve dişliler
Russell Hobbs: diğer aletler
Kartlarda her aletin en çok görülen üç derdi var.
-

Russell Hobbs Kahve makinesi
Makinenin dibinde su toplanıyor · Değirmen takılıyor, çekirdekler öğütülmeden kalıyor · Süt köpürtme borusundan buhar çıkmıyor
-

Russell Hobbs Ütü
Ütülerken kendi kendine kesiliyor · Ütü fişte, taban ısınmıyor · Buhar tuşuna bastığınızda buhar çıkmıyor
-

Russell Hobbs Airfryer
Cihaz ısınmıyor, yiyecek pişmiyor · Üst bölümdeki fan duruyor · Dokunmatik ekranda süre ve ısı ayarı tuşları cevap vermiyor
Antalya adresinizden üreticiyi aramak
Aramadan önce yanınıza alacaklarınız.
Hat önce aletin modelini, sonra Antalya adresinizi sorar; aletin servise hangi yolla ulaşacağı bu ikisine bakılarak kararlaştırılır.
Tüketici hakları
Garantinin başlangıcı faturada yazan teslim tarihidir. Garanti içinde aynı arıza tekrar tekrar görülürse onarım yerine değişim isteyebilirsiniz; koşulları garanti belgesinde yazar.
Onarılamıyorsa
Onarılmaya değmeyen bir alet geri dönüşümde yeniden işe yarar; Antalya genelinde belediyeler ve elektronik mağazaları bu tür aletleri toplar.
Russell Hobbs servis hattı
Bu numarayı üretici işletir; Servisjoy'a ait değildir.
Bu küçük aletlerin onarımını üreticinin kendi hattı yürütür; Servisjoy bu cihazlar için servis isteği almaz.
- Marka
- Russell Hobbs
- Resmi hat
- 0850 215 25 35
- Kaynak
- tr.russellhobbs.com
Antalya için diğer sayfalar
Bu bölgeye ve bu alete ait öteki sayfalar.
Sık sorulanlar
Sorunun üstüne dokununca cevabı görürsünüz.
Antalya'da Russell Hobbs mutfak robotu için Servisjoy'dan servis isteyebilir miyim?
İstenmez; bu küçük aletlerin onarımını üreticinin kendi hattı yürütür.
Russell Hobbs mutfak robotu için hem onarım hem garanti üreticinin sorumluluğundadır; Antalya adresinizdeki alet için Russell Hobbs servis hattını arayın. Numarayı ve nereden alındığını bu sayfada görürsünüz.
Hattı aramadan önce yanıma ne almalıyım?
Etiketteki model ile seri numarası, alışverişin faturası ve sorunun başladığı gün.
Bu üçü hazırsa konuşma rahat geçer.
Üreticinin hattını Antalya adresimden aradığımda neler sorulur?
Önce aletin modeli, ardından Antalya adresiniz sorulur.
Aletin Antalya içindeki yetkili bir servise mi götürüleceği yoksa kargoyla mı yollanacağı da orada söylenir; bu kararı üretici verir.
Russell Hobbs mutfak robotu en çok hangi arızalarla karşımıza çıkar?
Çoğunlukla şunlar: çalışırken bir anda sesi kesiliyor; başlatma tuşuna basılıyor, motor kıpırdamıyor; motor uğulduyor, bıçak yerinde duruyor; hazne yerinde, buna rağmen cihaz açılmıyor.
İçiniz rahat olsun, bir kısmı düzenli temizlikle geçer; geçmeyenler için üreticinin servisi var.
Onarımın ne tutacağını kim söyler?
Tutarı aleti inceleyen üretici servisi bildirir.
Garanti sürerken masraf üreticiye düşer; garanti bitmişse rakam incelemeden sonra netleşir, yenisinin fiyatıyla yan yana koyabilirsiniz.
Onarımın garantisini kim verir?
Garantiyi onarımı yapan üretici servisi verir; belgeyi de o düzenler.
Yeni alınmış bir aletin yasal garanti süresi ise fatura tarihinde başlar.